| Calum09EA a întrebat:

Acum ceva timp mi-am scapat telefonul pe jos si mi s-a spart ecranul. A mers normal, toate aplicatiile au mers bine pana intr-o seara cand am ramas fara baterie si mi s-a inchis iar cand il pun la incarcat se aprinde beculetul rosu si vibreaza continuu. L-am lasat asa vreo jumatate de ora si mi s-a inchis de tot. Mai are faze cand apare bateria ca se incarca si ori cat l-as lasa la incarcat, tot 0% apare... As vrea sa il pornesc cumva. Telefonul nu e din tara, asta ar insemna sa il trimit de unde l-am luat si ar dura foarte mult. Ce as putea face?

1 răspuns:
| bystefu a răspuns:

Cam greut, cred ca a suferit si la nivel de hardware.Cel mai simplu e sa te duci cu el la un service.