| Emitzanu2002 a întrebat:

ajutor. ma suna un idiot care imi face niste farse de prost gust, si ma suna cu nr. privat / ascuns pe iphone / 4 si pentru blocarea contactelor trebuie sa fie acel nr. de tel. in tel. dar aici, pe iphone nu se poate adauga un nr. privat la contacte sau al bloca, vreau o solutie pentru al bloca, sau ai bloca pe apelantii cu nr ascuns.
FUNDA!

2 răspunsuri:
| Cristian_Gritcan_2001 a răspuns:

Nu te teme! Glumele cu numar privat nu te afectează big grin
Mai mult glumești tu de el, lui i se termină banii/minutele. Poti să îl ții cât de mult vrei în convorbire, oricum, el pierde big grin
Funda?

| sonya a răspuns:

Buna,

Sunt programe care blocheaza si apelurile cu nr. necunoscut. Cauta in appstore si cu siguranta vei gasi.

Pa.