| zuzyalecsutza a întrebat:

Buna am un iphone 5 de vreo luna si de cateva zile pe oricine as suna fie ca il am la contacte sau nu sun cu numar privat, ce sa fac FUNDITA ajutor va rog!

4 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Uita-te in setari apeluri. S-a modificat ceva acolo. Nu stiu sa iti spun la iphone. Eu la s3 intru in setari apel, setari suplimentare, ID apelant. Trebuie sa fie bifat :"valoare implicita retea".

| SimpleIsCool a răspuns:

Salut.
Intra la configurari si intra la sectiunea telefon.Acolo verifica daca la numarul tau e selectat nr. tau sau nu, sau daca e afisat numarul tau propriu. Daca nu te descurci du-te la un operator de telefonie mobila, te va ajuta cu siguranta rapid.
O viata frumoasa sa ai.
Peace!

| JeJeleu a răspuns:

#31# pentru numar privat
Nu înțeleg ce zici acolo
Posibil doar vrei sa ne zici ca ai iph 5 thinking

| SimpleIsCool a răspuns (pentru JeJeleu):

Nu vrea asta, pentru ca problema ei e adevarata, si eu am patit asta la Iphon-ul meu, dar nu mai stiu exact ce am facut sa nu mai sun cu numar ascuns, m-am jucat unpic prin setari pana am reusit.big grin