| Appedis a întrebat:

Am activat opțiunea cu 3000 de minute și sms-uri / 300 mb, pe Orange, dar nu îmi merge internetul. Trebuie cumva să umblu în setări sau ceva de genu? Să menționez că am Samsung gt i18350 cu windows. Aș vrea un răspuns detaliat. Mulțumesc! :*

9 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Mergi in Settings >> mobile network sau cellular >> aici in partea de jos a paginii selectezi add apn, in campul APN va trebui sa completezi "net".

Orange Helper

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da suna la 444 le spui modelul telefonului si iti dau ei configurarile

| Appedis explică (pentru anonim_4396):

Am sunat, și pot doar să activez vreo opțiune. și nu-mi trebuie asta, vreau doar să-mi meargă internetul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Appedis):

Adica ai sunat si ai vorbit cu cei de la serviciu clienti? ca sa ajungi la operator dupa ce ai apelat 444 formezi cu pauza de vreo cateva secunde 1, 5, 0 dar cica e taxat apelu' cu 55 de centi

| liiaa a răspuns:

Nu e bun wirlesul.

| Appedis explică (pentru liiaa):

Nu e vorba de wireless. :d

| Love8D a răspuns:

Te duci pe la setari pe unde activezi bluetooth(nu-i dai pe bluetooth, dar gasesti in setarile in care se afla el)si gasesti pe acolo,, Conexiune date" si iti merge.

| Appedis explică (pentru Love8D):

Nono, eu am windows phone.

| Love8D a răspuns:

Du-te la Orange si iti activeaza ei netu.