| IRanOutOfNames a întrebat:

Am incarcat online o cartela Orange de pe abonamentul meu din aceeasi retea cu optiunea de 6 euro. Calculatorul meu mergea foarte greu si am apasat de 2 ori pe butonul 'reincarca' de pe aceeasi pagina, crezand ca prima oara nu am apasat cum trebuie, iar incarcarea s.a facut de 2 ori. Exista vreo modalitate de a anula ce.a de.a doua incvarcare?

1 răspuns:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Pentru a te ajuta cu solutionarea sesizarii, te rog sa ne trimiti, prin mesaj privat:
- numele de utilizator al contului online,
- numarul de abonament de pe care ai cerut sa se faca reincarcarea,
-numarul PrePay reincarcat si data reincarcarii.

O zi buna,
Orange Helper