| anonim_4396 a întrebat:

Am instalat aplicatia Go Keybord din magazin play pe android si toate bune si frumoase, am si blocat aplicatia ca sa ramana mereu acelasi keybord si sa nu se schimbe cu originalul si surpriza de cate ori sting si aprind telul revine keybordul original si trebuie iar sa setez Go Keybord.Stie cineva care e baiul?

2 răspunsuri:
| AlexStefan25 a răspuns:

Incearca sa reinstalezi aplicatia daca nu merge nici asa asteapta o actualizare a aplicatiei. Orcum problema nu e de la tine stai linistit. Sper ca am fost de folos!

| AlecuAlex a răspuns:

Pf sunt o groaza de tastaturi pe Magazin Play choar mai bune ca Go Keyboard ia-ti alta de ce te complici cu asta?