| xAndrea a întrebat:

Am o problema cu un telefon Samsung S5830. Ieri cand era la incarcat am vrut sa ii dau restart pentru. ca nu imi mergea o aplicatie, si cand l-am deschis nu imi mai aparea deca sigla, sta asa vreo cateva sec si se inchide.sad Am incercat sa scot bateria si tot nu mergecrying Sa il duc la reparat? (este in garantie, il am de cateva luni). Help cine stie sau i s-a intamplat!

3 răspunsuri:
| Krsz a răspuns:

Resofteaza-lhappy daca nu stii cum, du-l la cineva care nu stie. daca e prea tarziu sa il resoftezi, si inca e in garantie, du-l la magazinul de unde l-ai cumparat, or ti-l repara ori iti dau altul

| Daniel93 a răspuns:

Salut.Incearca sa schimbi softul, dar cel mai bine ar fi sa mergi sa ti-l schimbe cei de la reprezentanta, daca tot ai garantie.

| xAndrea explică (pentru Daniel93):

Aha, banuiam eu ceva. Multumesc mult pentru raspuns!happy