| marylavy a întrebat:

Am nevoie de ajutor.Mi-am cumparat un telefon Allview A5 duo si zice ca memoria interna e de 4 GB din care pot folosi doar 1.5 pentru ca restul ocupa sistemul de operare..insa, eu pot sa folosesc doar 509 MB nu 1.5 GB. Pe de-o parte spune ca am disponibil 1.5 BG, pe de alta parte: Memorie interna: 509 MB. help sad dau funda, promit!

1 răspuns:
| danutyqwe a răspuns:

Daca ai dat 530 de lei pe telefon, mai dai 45 si ia'ti un card! happy iar pentru probleme de genu'... Du'l la garantiewinking