| Generalgrevious a întrebat:

Buna, am o problema ciudata cu telefonul meu Samsung S9+, cateodata cand ies din aplicatia Tik Tok mi se descarca foarte repede bateria, de exemplu ieri eram in parc si ma uitam pe Tik Tok si cand am iesit mai aveam 51% si dupa cateva minute cand sa deschid telefonul imi arata ca mai am 17% baterie, ceea ce este un lucru foarte frustrant pentru mine.

Vi se intampla si voua chestia asta sau doar mie?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cand te duci in parc, bucura-te de natura, plimba-te, alearga, fa miscare, ca tiktokul este de vizionata acasa, cand esti singur.

| Wr3nch a răspuns:

Cat de vechi e telefonul? Dupa 2 sau 3 ani trebuie schimbata bateria.

Răspuns utilizator avertizat
| Sarcopt a răspuns:

Aplicația consumă mult și după ce ieși din ea, trebuie să o oprești forțat