| princess01 a întrebat:

Am o problema cu cartela SD, pana acum vreo 2 zile mi-a mers bine in telefon (Samsung Galaxy S2 Mini GT-6500), apoi a inceput sa-mi apara o eroare ca cartela SD a fost indepartata in mod neasteptat si mi se scaneaza tot sistemul si nici nu mi se mai aprinde display-ul, decat dupa mai multe incercari, mi se tot blocheaza, ce sa fac? Please help. Dau fundita. :***

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Poate ai vreun virus sau cine stie ce, incearca sa-i faci un hard reset
http://www.youtube.com/watch?v=PT2CwF_GW0A
poate e de la soft.