| Crystynutzaa a întrebat:

HELP! Salut! Am telefon Samsung Galaxy S3 mini. L-am procurat de 2 ani. Era totul ok. Lucra superb. De 2 zile am o problema. Se descarca foarte repede. Daca bateria e plina 100 %, in 2-3 ori e 0% si plus la asta in unele lucruri se blocheaza(spre exemplu: mesajele se duc greu sau nu se duc deloc, desteptatorul nu suna). Spune-ti care poate fi pricina si ce as putea sa fac ca sa corectez?

3 răspunsuri:
| h3llboy666 a răspuns:

Schimba bateria.

| Crystynutzaa explică (pentru h3llboy666):

Pot fi si problemele enumerate mai sus (cu sms-urile, desteptatorul etc.) din cauza bateriei?

| h3llboy666 a răspuns (pentru Crystynutzaa):

Incearca si asa: intra la setari, aplicatii si debifeaza afsaren otificari.