| Sorin_Constantin_2002 a întrebat:

Bună, am o problema cu un Iphone 6 S, se aprinde dar ecranul rămâne alb si emblema Apple, în rest nimic, ce pot face?

3 răspunsuri:
| radu877 a răspuns:

Reseteaza telefonul prin itunes prin calculator. isi revine.

| Diagn a răspuns:

Am patit si eu cu iPhone-ul meu, nu prea ai ce sa faci doar sa il trimiti la reparat. E dus hardu sau softu (nu mai stiu exact care a fost problema la mine, una din astea 2)... problemele astea se intalnesc foarte des la iPhone-uri...

| Sorin_Constantin_2002 explică (pentru Diagn):

Mai am o problema, acum arde foarte tare