| Draghici_Stefan_1999 a întrebat:

Am o problema la un iphone 5.Se aprinde dar ramane pe alb cu sigla Apple. Ce sa-i fac?

8 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

Am avut si eu aceasta problema dar la LG, mergi cu el la firma de unde l-ai cumparat, e de la soft!

| Draghici_Stefan_1999 explică (pentru Eastwood):

L-am luat la mana a doua.

| Eastwood a răspuns (pentru Draghici_Stefan_1999):

Pff e clar, ori ti l-a vandut asa, ori are o defectiune. Daca nu ti-a dat si garantie cu el nu ai ce sa faci decat sa mergi cu el la un service!

| Draghici_Stefan_1999 explică (pentru Eastwood):

A mers vreo doua luni

| FlorinCiokan a răspuns (pentru Draghici_Stefan_1999):

Inchidel si Tine apasat butonul home si butonul power pana se aprinde si se da un reboot/reset. Daca nu du-l la service.

| Valentinbaciu2002 a răspuns:

Il poti reseta.