| Draghici_Stefan_1999 a întrebat:

Am o problema la un iphone 5.Se aprinde dar ramane pe alb cu sigla Apple. Ce sa-i fac?

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Ai probleme cu procesorul. Nu ai ce să îi faci decât cu telefonul în service.

| DataSoft a răspuns:

Mergi cu el la un service gsmwinking decat sa faci dupa cum spune cineva riscand sa il strici mai rau decat este...

| Mariomihai a răspuns:

Am avut si eu o problema de genul, s-a rezolvat la un service specializat Apple, mai exact cu un iphone 5 s cu probleme la baseband. Poti sa mergi si tu sa vezi daca te pot ajuta baieti. www.apple-gsm.ro este siteul lor