| George56 a întrebat:

am o problema cu un Samsung Galaxy S7 Edge, acum ceva timp imi spunea ca am umiditate in port si nu se incarca, l-am dus la un service, i-am schimbat mufa de incarcare, 2 zile nu mi-a mai facut probleme, acum a inceput din nou, care ar putea fi problema? Este procesorul de vina?

1 răspuns:
| Rizu_Mihai_2003 a răspuns:

Cel mai probabil nu l-au curatat bine..sa stii ca nu exista umiditate doar in port.du-l din nou pentru o curatare completa