| Anonimul151 a întrebat:

Bună, am o problemă la telefon și nu știu din ce cauză este.

Problema este următoarea: Atunci când fac poze și filmări. Întru în galerie, că să le văd însă nu pot din cauză că apare o imagine gri și un semn de! (exclamare). Problema asta o am de câteva zile, însă am crezut că își va reveni. Dar din păcate nu. Ce e de făcut? Cum pot să rezolv aceasta problemă?

Telefonul e Samsung A51.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai memoria plina. Ai card de memorie in el?

| Anonimul151 explică (pentru darrio2007):

Da. Din contră, memoria telefonului e destul de goala, adică am spațiu. Pentru că toate pozele, datele etc le am pus pe un card.

Am 13, 7 GB liberi în memoria telefonului.
Cardul pe care îl am în acest moment în telefon, nu e plin. Are câteva poze doar pe el și atât.

Să încerc, să scot cardul de memorie și să nu îl mai pun? Poate fi din cauza cardului?

| darrio2007 a răspuns (pentru Anonimul151):

Nu este cardul de vina. Ai setat ca toate pozele sa se transfere automat pe card?