| SpikkeyBv a întrebat:

Buna,am s2 plus si mi-a cazut pe o margine, la impact display-ul era tot alb si s-a intins o substanta pe tot ecranul, marginea e si ea putin afectata(s-a ciobit in 2 locuri) sticla este ne afectata, ecranul functioneaza pentru ca se aude cand tastes dar nu vad nimic, am nevoie de niste detalii despre acest acciced(Problema care o are si pretul pentru reparative)

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Nu pot zice cam cat te-ar costa pretul fix de reparatie, sa zicem 200 lei pe acolo cel mult, daca zici ca are un lichid inseamna ca a cazut undeva unde era o balta sau sol umed.