| ÁnΌMŀŠ a întrebat:

Am un Allview A5 QUAD si de ceva vreme nu mai pot descarca aplicatii dupa Google Play.Pur si simplu nu incepe descarcarea. Ma puteti ajuta? Fundita.

Răspuns Câştigător
| Anonimuserr a răspuns:

Buna Socrazy kiss Vezi dacă ai spaţiu pe dispozitivb, dacă nu şi ai aplicaţii multe mai scoate din ele. Dacă ai deja cleanmaster instalat, intră în el şi fă curaţenie.
UN alt lucru care trebuei să îl spui este acela de a-mi spune cât mai spaţiu de stocare pe dispozitiv intră în setări şu uită-te dă mai multe detlii. Sau poate fi doar o simplă eroare, închide telefonul şi reporneşte-l porneşte wi-fi etc!

| ÁnΌMŀŠ explică (pentru Anonimuserr):

Am rezolvat problema, nu era corecta conexiunea la internet. Multumesc frumos!

2 răspunsuri:
| ZyReXe a răspuns:

Esti sigur ca ai destul spatiu pe dispozitiv?

Daca da,incearca clasicile metode, opreste-l si porneste-l iar, scoate bateria baga la loc/cartela, baga-te pe alt wi fi etc etc, bafta!