| Cristi151 a întrebat:

Am un galaxy s3 la mana a-2-a....are o singura problema? Nu se incarca cu incarcatoru lui si nici cu USB.
Am fost la un magazin Orange, si mi-a recomandat un incarcator universal. Bun l-am cumparat...dar vreau sa stiu daca se poate repara mufa aia de incarcare...
Nu incarca nici cu incarcator nici cu USB.

FundA!; x

Răspuns Câştigător
| ion933 a răspuns:

Este destul de complicat dar poti sa mergi la un specialist dar iti dai sema ca o sa te coste in jur de 3 milioane 4 pentru ca iti trebuie alta mufa mama si este destul de scumpa dar incearca

4 răspunsuri:
| ion933 a răspuns:

Se poate da o sa te coaste foarte mult nu cred ca tea costat telefonul cit bani dai sa o repari

| Cristi151 explică (pentru ion933):

L-am dus odata la reparat...dar a zis ca, cu cablu USB pot incarca telefonul...dar nici macar sa imi apara pe pc cum ca l-am conectat.

| ion933 a răspuns (pentru Cristi151):

Este destul de complicat dar poti sa mergi la un specialist dar iti dai sema ca o sa te coste in jur de 3 milioane 4 pentru ca iti trebuie alta mufa mama si este destul de scumpa dar incearca

| VyCanisMajoris a răspuns:

It's no! A...nu mai branzi atat ca doar Nica Purcica, burica, branzica, cascavalica, sosetica mai face asa ceva!

| RegeleRegilor a răspuns:

Nu inteleg de ce ai cumparat unu la mana a 2-a logic ca nu era bun.