| TheMiningSheep a întrebat:

Am un iPhone 3G mai vechi pe care imi place sa il tot tunez Ii tot modific IOS-ul, adica decompactez Sistemul de operare si il modific, si ma tot joc asa cu el.Si as vrea sa stiu unde pot gasi (la un pret rezonabil) o carcasa, adica efectiv spatele telefonului, nu ceva ce sa acopere, care sa fie patrat, sa nu arate ca un 3G, nici macar ca un iPhone, vreau sa fie 100% original
Dau Funda la cel mai rapid raspunswinking
(De fapt nu o sa dau pentru ca ma intorc maine si nu o sa caut sa vad care e primul, si dau la cel mai bun, nu stiu de ce am scris asta, dar toata lumea o face, Mananc Clatite, nu va intereseaza, dar simteam nevoia sa stiti )
Oare am ales cateogoria corecta?
Oare am scris categorie gresot?
Prea multe intrebari!
Ok, mersi anticipat...
Si da, stiu ca am scris gresit gresit

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Nu ai cum sa-i iei o carcasa dinaceea de pe spate, deoarece bateria este efectiv lipita de el. Daca ii cumperi alt spate, trebuie sa il iei cu tot cu baterie

| TheMiningSheep explică (pentru Jipa95):

Nu e chiar lipita, am mai desfaut spatele, si l-am schimbat cu unul la fel.
Oricum macar un spate rotund colorat, stie cineva unde gasesc?

| Cedry2k8 a răspuns:

Eu am LG L7 II si la fel fac. Schimb softul, root-ez, deroot-ez intr-una pana cedeaza