| DianaDianaa a întrebat:

Am un iphone 5 cumparat la mana a doua care e codat cica pe japonia.Eu vreau doar sa il deschid adica sa il activez.Nu am nevoie sa sun decat net poze etc.Cine ma ajuta sa il activez.Am in el o cartela de Vodafone da daca e codat le japonia. Vreau sa ii fac ceva ca mi.a zis fostu proprietar ca mergea mi.a trimis si poze.Cum il pot aactiva? Va rog mult de tot sa ma ajutati. Funda cel mai bun raspuns! Multumescc!

2 răspunsuri:
| Pool77 a răspuns:

Doar in service ti-l decodeaza sau pe bani.
Ce gasesti pe net sunt doar sa te fraiereasca si sa dai bani.Cam scump decodarea, incearca cu GEVEY sim parca era 80 de lei, sa-l faci neverlock e peste 200 lei...

| AntoniSoulesOne a răspuns:

Mergi la service.