| Schiopu_Seby_1996 a întrebat:

Sal TPU de câteva zile mă suna un număr cu privat cum pot sa vad cine mă suna,și în ce metoda? Multumesc, dau funda.

Răspuns Câştigător
| danutzu96 a răspuns:

Merge chestia cu VOIP. Adica instalezi pe calculator sau telefon/tableta un serviciu voip (o aplicatie la care iti da si un numar). Setezi telefonul sa redirectioneze apelul la numarul de VOIP cand inchizi. Cand te suna, Inchizi si te uiti dupa 5 minute aplicatia instalata si numaul va fi in lista. Pentur mai multe detalii cauta pe google tutoriale pas cu pas.

| suntserios a răspuns (pentru danutzu96):

E expirata treava cu voip de ani buni

| danutzu96 a răspuns (pentru suntserios):

Inca merge... Am reusit acum cateva luni sa aflu asa. Conteaza si serviciul de Voip...

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Plangere la politie daca e ceva serios si ei vor afla... altfel nu prea ai sanse