| notefree a întrebat:

Buna am un Nokia lumia 520 si nu stiu ce sa fac cand intru pe sa vad un film pe net sau pe youtube ele iau din memorie adica cand intru pe net si verific memoria am mai putina memorie va rog ajutati-ma sa nu mai ia din memorie telefonului. funda

4 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Da, e ceva normal. fiindca este vorba de aplicatia Youtube, si, in momentul care vizionezi un videoclip, aceasta aplicatie consuma memorie ram. E ceva normal. Dupa ce inchizi aplicatia, ar trebui ca acel consum de memorie ram sa nu mai fie, adica sa creasca iar memoria ram disponibila.

| kar1GaNNN a răspuns:

E si normal asa ceva fiind vorba de youtube.

| notefree explică (pentru kar1GaNNN):

Dar nu-i memoria ram ci a telefonului si ia nusi revine la loc.

| kar1GaNNN a răspuns (pentru notefree):

thinking