| mililaura19 a întrebat:

Bunahappy
Am un Nokia Lumia 620 si vreau sa-mi descarc Windows 8.1
da, se poate pentru ca mi-a mai aparut de multe ori, doar ca nu am fost interesata.
Acum ce fac?
Cum pot sa-mi descarc?
Funda

3 răspunsuri:
| axml34 a răspuns:

Buna.pur si simplu dai la setari, actualizare telefon si dai la,, verifica daca exista actualizari,, dai acolo si in rest isi face treaba el singur...sa nu te sperii, se va reseta de vreo 3-4 ori,. FUNDA?

| mililaura19 explică (pentru axml34):

Da, dau funda daca imi raspunzi la o intrebarehappy
Cum pot sa-l refac la cum a fost, daca nu-mi place?
Adica, din windows 8.1, cum ma pot intoarce la windows 8sad?

| mililaura19 explică:

Am uitat sa mentionez.
Daca nu-mi place windows 8, 1, cum ma intorc la cel vechi ( windows 8)?