| Andreea_Voinea_1998 a întrebat:

Am un prieten in Anglia, ce vechime ii trebuie ca sa isi faca un abonament? Multi din prietenii lui si-au facut abonamente fara probleme chiar daca nu au avut vechime acolo, alții nu au reușit vechimea fiind problema.
Stie cineva cum se procedează?
Funda.

Răspuns Câştigător
| 94Lucifer94 a răspuns:

Dacă abonamentul e pentru telefon, mai mult ca orice ai nevoie de un cont banca și să fii angajat. Acu să ai și o vechime de măcar 6 luni, normal cam un an înțelesesem de la prieteni. Cel mai bine să aibă contul bancar, și să se ducă direct unde are nevoie de abonament.