| Exeemii a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Ace Plus, pe care l-am luat acum un an jumatate. In general mergea bine, se mai bloca de cateva ori, dar asa fac toate. Azi dimineata, mi s-a inchis singur si a vibrat de 4 ori, dupa care s-a deschis. De obicei nu face asa, vibreaza doar o singura data. Acum cateva ore, eu desenam, iar telefonul era pe birou langa mine, nu l-am atins. S-a stins dintr-o data si incerca sa se reporneasca, dar se stingea la loc. Si vibreaza intr-una, incearca sa se aprinda, dar se stinge la loc. De vreo 3 ori s-a aprins, am reusit sa intru la mesaje, dupa care s-a stins din nou. Maine as vrea sa il duc la reparat.
Nu stiti cumva care poate fi cauza si in cam cate zile il primesc inapoi?
Multumesc anticipat, dau funda.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probleme cu softul