| LastMimzy a întrebat:

Buna,am un Samsung galaxy mini 2 de vreo 2 saptamani si am observat ca nu imi mai citeste cardul micro sd,in loc sa imi apara folderele cu imagini, muzica etc imi apar niste fisiere care au ca nume tot felul de simboluri gen içƒ┨┴yç █. Poate nu are legatura dar nu mi l-a mai citit dupa ce am descarcat niste aplicatii din Android Market.L-am scapat doar 1 data pe jos dar nu cred ca e de la asta.
Si inca ceva:cand ating marginea ecranului vibreaza,de obicei asta se intampla cand ma joc pe el, unde pot intra ca sa revin la setarile din fabrica?

3 răspunsuri:
| PanaceuUniversal a răspuns:

Ia si formateaza cardul microsd. Conecteaza telefonul la pc si fa asta de acolo!

| R0BERTT a răspuns:

Virusat! Mi s-a intamplat si mie.

| LastMimzy explică (pentru R0BERTT):

Si ce ai facut cu el?