| j3usT1n a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S4 care s-a spart ecranul si are parola. Problema este ca as vrea sa iau pozele din memoria telefonului si nu ma lasa sa intru de pe PC fara sa il deblochez. Ce as putea face?

2 răspunsuri:
| HeadGeneral a răspuns:

Du-te la magazinul de unde țiai luat telefonul, acolo îți poate salva și pozele șterse, bineînțeles la rețeaua la care ai abonament sau reîncarci.Bft

| Adylayo a răspuns:

Salut, am intalnit o problema asemanatoare in trecut, si din cate am inteles daca ai parola si ecranul este spart nu poti recupera ce este pe el, daca ar fi fara parola ar fi mai usor si ai urma tutorialul respectiv...

https://www.youtube.com/watch?v=7b4ZdS87Ejw

Dar ma tem ca daca ai parola numai ai ce sa faci... decat sa faci reset si sa pierzi pozele si ce ai prin el.