| Minnie_Kitty_1999 a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S4 mini. L-am cumparat acum o luna. A mers perfect pana azi cand m-a sunat mama si nu puteam sa raspund (imi apareau toate comenzile: raspunde/respinge(cu mesaj) dar efectiv nu puteam sa raspund, glisam spre dreapta pe butonul verde pentru a raspunde si nu se intampla nimic...ba chiar se bloca...

4 răspunsuri:
| Zaygon a răspuns:

Posibil sa se fi dus touchul. Dai un factory reset.

| Minnie_Kitty_1999 explică:

Am rezolvat-o...trebuia doar sa restartez telefonul...

| Minnie_Kitty_1999 explică:

Probleme cu sunetul nu am...doar cu touch-ul in timpul efectuarii apelului...

| LovelyOne1 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema. Touch-ul nu are nimic doarece problema asta o intampin doar in timp ce ma apeleaza cineva.Probleme cu semnalul sau intreruperi de sunet in timpul convorbirii nu ai? ..doar cateodata, nu mereu