| yuliansch a întrebat:

Am un smartphone android4.1, iar de ceva vreme o mica parte din touch functioneaza aiurea: apas o anumita tasta, el tasteaza pe cea de langa (de ex. apas P, si se activeaza O, dar doar in acea parte). Ar trebui touch-ul schimbat sau se poate remedia? Nu l-am scapat, lovit sau chestii de-astea. Multumesc.

2 răspunsuri:
| Comunity a răspuns:

Stii mukte telefoane din ziua de azi care sunt performante au defecte sau bug-uri cum le zicem noi si fac fel de fel de figur si mai ales ca daca e foarte performant touch-ul e sensitiv, incearca sa ii dai o resetare din fabrica si vezice se intampla.

| yuliansch explică (pentru Comunity):

Ok, merci, o sa incerc