| Bogdescu_Adina_1994 a întrebat:

am un telefon Allview viper v1, mi-am activat internet dar setarile automate de la compania respectiva nu sunt compatibile. ma poate ajuta cineva sa imi spuna unde sa intru sa le bag pe cele manuale?

Răspuns Câştigător
| BodoBBX a răspuns:

Daca esti la cosmote intra in setari retea mobila => puncte de acces +> creaaza apn nou si baga la nume internet APn: broadband si dupa selecteaza din lista de APN-uri apn-ul facut.

| Bogdescu_Adina_1994 explică (pentru BodoBBX):

Lista de apn-uri unde o gasesc?

| Bogdescu_Adina_1994 explică (pentru BodoBBX):

Am creat apn-ul dar nu stiu unde gasesc lista de apn-uri

| Bogdescu_Adina_1994 explică (pentru BodoBBX):

Mersiiiii multtttt
acum merge

| BodoBBX a răspuns (pentru Bogdescu_Adina_1994):

Cu placere happy

6 răspunsuri:
| Baton a răspuns:

Normal daca nu merg cele automate trebuie sa mergi intr-un shop unde vei primi instructiunile pentru internet.Nu exista telefon cu posibilitate de ne sa nu aiba macar setari manuale.eu tot asa am un telefon si nu merg cele automate, am fost in shop si mi le-au dat pe cele manuale si cum se face.

| Nuță_Dorisor-Kasian_2000 a răspuns:

Dar in Vodafone pentru acelasi telefon care is?