| NicoClaudita a întrebat:

Am un telefon huawey g7005. Da stiu e chinezarie! Asa... cand vreau sa il incarc ( P.s. am facut un an de cand il am, e abonament). imi arata "supraracire baterie " si nu se mai incarca. ce sa fac? eu zic ca e de la baterie. trebuie sa imi iau alta? Gasesc acest model? Ajutooor laughing. Funda

3 răspunsuri:
| vlad12ian a răspuns:

Daca inca ai abonament la el dul la firma de unde l-ai luat
daca nu reusesti acolo mergi la eurogsm

| Nita_Cristina_1991 a răspuns:

Buna, Claudia. Pot sa spun ca am aceeasi problema, in sensul ca am tot Huawey, il am de un an si de cateva zile nu pot sa il mai incarc pentru ca imi apare "Supraracire baterie". Eu inca am garantia, deci daca are noroc si nu il sparg pana ajung la ei, poate o sa iti rasp la intrebare pentru ca am de gand sa stiu care este problema!

| NicoClaudita explică (pentru Nita_Cristina_1991):

Ok, asa imi apare si mie sad ce sa fac? Astept raspuns :*