| StaiCaTrag a întrebat:

am un telefon marca Samsung SGH-F490 si vreau sa mearga videoclipurile de pe internet cum ar fi de exemplu de pe youtube, nu merge cu youtube mobile, am incercat, trebuie setat ceva la el, acolo in setari la dns si port, etc, am mai avut odata aceste numere care trebuie puse acolo si a mers dar acum nu mai merge deoarece am pus alt soft. Multumesc, daca imi puteti da si mie acele cifre Va dau funda.

6 răspunsuri:
| Lynnfield a răspuns:

Sa ai cu cine, sa ai unde…… dar sa n-ai cu ce

| StaiCaTrag explică (pentru Lynnfield):

Ce draq mai e si asta? laughing)

| Lynnfield a răspuns (pentru StaiCaTrag):

Mmmmm…ce vad ochii mei? Ce frumos si cit stil ai pe tine …

| StaiCaTrag explică (pentru Lynnfield):

Ce draq ai ma, esti gay? Daca sti raspunde la intrebare, daca nu lasa-ma draq in pace. Punct!

| gabycovaci1 a răspuns:

Nu poti trebuie sa ai incorporat youtube

| StaiCaTrag explică (pentru gabycovaci1):

Se poate, am m-ai facut asta