| HelloImJosephine a întrebat:

Am un telefon Samsung Galaxy A7(2018). Il am de 2 ani. Dupa ce i-am facut update la Android 10 a inceput sa aiba lag, ce as putea face sa nu mai aiba? Mai am jumatate din memorie

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Doar sa cumperi altul. Asa se intampla cand faci update-uri. Uneori imi vine sa cred ca-s facute intentionat ca sa-ti iei altul nou. Mai este o solutie: sa revii la setarile din fabrica.

| HelloImJosephine explică (pentru Salontanul):

Aha deci era mai bine daca nu faceam update?

| Wr3nch a răspuns (pentru HelloImJosephine):

Normal lollaughing Cu fiecare update cresc cerintele sistemului de operare.

| Salontanul a răspuns (pentru HelloImJosephine):

Poti face revenire la setarile din fabrica. Ideea este sa ai un backup al contactelor si sa stergi contul de Google (Gmail). Gasesti o gramada de explicatii cu Factory Reset (sau Hard Reset).

Răspuns utilizator avertizat