| Andrwi a întrebat:

Buna am un telefon si mise incalzeste in partea de sus unde e procesorul inainte mise incalzea cam la 30 de min de folosire la un joc dar dupa ce am descarcat un folder de pe net mise incalzeste dupa primele min de acelasi joc care ar putea fi cauza friun virus ca dupa ce am descarcat folderu misa dat rest singur fara sal ating. Stiti care e cauza.

1 răspuns:
| dariypop a răspuns:

Pai cam la orice telefon e asa...si la fratele meu i se intampla la fel. Dar daca crezi ca e un virus, incearca sa dezinstalezi jocul si nu mai descarca foldere de pe net ca mie mi s-a intamplat asa si zicea un mesaj de genul: Doriti sa descarcati aceasta aplicatie? Aceasta va avea acces la: informatiile personale, mesaje cu tarif normal, etc. E foarte nasol! Mai bine descarca de pe App Store/Play Store/Magazin Windows sau ce ai tu la telefon!