| ombllad0n a întrebat:

Buna ziua
Am comandat un telefon on line concomitent cu deschiderea unui nou abonament. Telefonul a ajuns exact cand plecam in concediu. Cand m-am intors din concediu, telefonul plecase retur deja. Intrebarea mea e ce am de facut pentru a-mi onora comanda? Mentiinez ca vreau produsul respectiv. Multumesc frumos.

Răspuns Câştigător
| sorinake a răspuns:

Vorbiti cu magazinul online de unde a fost achizitionat si vor retrimite comanda. Explicati situatia. Va trebui sa platiti transportul.

Magazinul online OferteUnice a lansat in Romania optiunea de alegerea a datei de livrare. Tocmai pentru a evita astfel de momente neplacute si totodata pentru a putea rezerva acel produs. Doar la ei am vazut pana in acest moment acest serviciu.

Sigur il vor prelua si magazinele online mari.