| Deby2 a întrebat:

aseara mi-am reincarcat cartela Prepay de pe un alt telefon. Mentionez ca, cartela se afla in perioada de gratie iar cand vreau sa-mi reactivez, nu pot accesa ramura "Optiuni" imi spune "Numarul tau este in perioada de gratie, poti avea acces in cateva ore de la reincarcarea contului"! Am incercat si astazi si e la fel... Ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| Sholden0112 a răspuns:

Trebui sa dai la "Promoti" iti alegi optiunea o sa-ti zica so anulezi si mai dai odata la Promoti. Ceva de genul eu asa am facut ca nici mie nu-mi mergea