| Girly97 a întrebat:

Azi dimineață în contul MyVodafone am observat că pe numărul meu am 6GB deși în contract scrie că am 5GB. De astăzi apare acel GB in plus. Tot ce va pot spune este că azi s-a emis factura dar nu cred că are vreo legătură. Pe MyVodafone scrie ca acel GB in plus este "bonus net aniversar" dar la ce se referă?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Pentru că ăsta e „cadoul" lor cu ocazia asta. De obicei, trimit și un SMS; probabil l-ai ignorat.

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu cumva e ziua ta în luna asta (următoarele 30 de zile)?

| Girly97 explică (pentru mihai69):

Ba da, chiar pe 14 noiembrie, adica luna viitoare. happy De ce?

| Girly97 explică (pentru mihai69):

Nu l-am ignorat pentru că nu am primit niciun SMS. Dar are sens ce spui.

| Gogoasa24 a răspuns (pentru Girly97):

Eu sunt din 27 Coe

| Girly97 explică (pentru Gogoasa24):

Eu am primit acum mesajul, chiar asa este.

| cfrtobias a răspuns (pentru Girly97):

Poate o gresit ei data... de ai inainte sau is mai harnici, eu am Orange oricum

| mihai69 a răspuns (pentru Girly97):

Pentru că ăsta e „cadoul" lor cu ocazia asta. De obicei, trimit și un SMS; probabil l-ai ignorat.