| HappySinger a întrebat:

Ce parere aveti despre telefoanele HTC? In special despre HTC one V? Multumesc! Cel mai bun raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| SweetChildOAxls a răspuns:

Buna. Din cate stiu eu, telefoanele HTC sunt foarte bune. Depinde acum pentru ce iti trebuie. Daca vrei jocuri, muzica si aplicatii Android, sunt perfecte. Insa daca te intereseaza mai mult partea asta Bussines, sunt altele si mai bune.

Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
| iubescbulldogii a răspuns:

Salut. Am o parere foarte buna. Sunt foarte fiabile si rezista la cazaturi.