| Baby233391 a întrebat:

Cum pot dezactiva o optiune dupa o cartela lyca mobile? Pentru a activa alta?
Si cum pot transfera credit de pe o cartela pe alta in tara?

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

La nici o retea de telefonie nu poti dezactiva o optiune deja activa.
Poti doar sa nu o reinnoiesti dupa expirare.

Fiecare furnizor de telefonie are politica proprie a platilor, care si ea se schimba in timp, in functie de considerentele pietii. Intra pe site-ul lor si vezi /intreaba daca exista posibilitate de transfer de credite.

| Baby233391 explică (pentru Bula):

Imi cer scuze ca te dezamagesc dar a mers sa o reactivez. Chiar daca aveam una activa.
Multumesc oricum. M am descurcat big grin

| Tudorescu_Rodica_1976 a răspuns (pentru Baby233391):

Buna cum ai făcut și ieu am nevoie mulțumesc

| Collin_Alecsander_1991 a răspuns (pentru Baby233391):

Cum ai dezactivat?

| RaczDaniel a răspuns:

Daca am activa o optiune si mi se termina internetul de pe aceea optiune, pot activa a 2a optiune ( alta) daca nu a expirat prima?

| DeleanuDaniel a răspuns:

Salut știe cineva cum pot dezactiva o obțiune, aveam o obțiune automata, și nu am mai avut credit, n-a avut de unde să-mi ia din credit, și acum nu mă lasă nici S-o înrenoiesc dar nici S-o dezactivez