| Vanessa1990 a întrebat:

Buna big hug Am si eu nevoie de ajutorul vostru si m-am gandit ca o sa mi-l dati. Am un HTC Wildfire S cu sistem de operare android. Vreau si eu o aplicatie pentru mesaje, in sensul ca la mesajele de la unele persoane primite sau trimise, sa nu-mi apara acolo, unde apar mesajele obisnuite, sa-mi apara in aplicatia respectiva, la care sa fie parola ca sa vezi mesajele desigurbig grin nu stiu daca exista asa o aplicatie... Daca nu, imi puteti spune una asemanatoare?

3 răspunsuri:
| bushyalex a răspuns:

Incearca go sms.nu stiu daca e tocmai ce vrei tu.

| Vanessa1990 explică (pentru bushyalex):

Acum mi-l iau. Da' ce pot face cu asta?big grin

| bushyalex a răspuns:

Descarca-l de pe google play si instaleaza.l si vezi atunci are mai multe optiuni. daca nu iti place il dezinstalezi. poti pune parola etc