| AlexandraMaria17 a întrebat:

De aproximativ 10 luni am cumparat un Samsung Galaxy S Plus. Momentan sunt la " varianta " 2.3.3., cum as putea sa ajung la " varianta " 2.3.4.?
Daca vreau sa actualizez software-ul, pur si simplu imi spune : " Nicio actualizare diponibila ".
P.S. : Telefonul a fost cumparat codat de la Vodafone iar dupa cateva luni a fost decodat. Momentan in el este o cartela de Cosmote.
Raspunsurile bune vor primi funda si vot.

2 răspunsuri:
| davidutsuu a răspuns:

Salut,
Am vazut ca ai telefonul cumparat de 10 luni, nou nout. Asta insemnand ca mai ai 1 an si 2 luni de garantie. Te sfatuiesc, daca mai ai nevoie de ea, sa nu faci nici-un fel de upgrade. Facandu-ti upgrade, iti pierzi garantia.

| AlexandraMaria17 explică (pentru davidutsuu):

Stiam, doar ca am auzit ca daca il upgradezi ve merge mai repede. Doar am auzit.