| exDedexe a întrebat:

De curând mi-am luat noul telefon Huawei P Smart. Eu pe vechiul telefon am făcut multe slow-motion și pentru cei care nu știu filmări lente. Ei bine problema mea este ca nu știu dacă acest telefon are sau nu aceasta funcție? Ma poate ajuta cineva sa o pot activa?

Răspuns Câştigător
| Mariu0699 a răspuns:

Din cate am vazut la info, despre Huawei p smart, nu detine functiunea slow-motion. In rest e un telefon destul de bunicel.
Dar daca vrei sa faci filmari lente, le poti filma normal si apoi iti descarci o aplicatie pentru editat clipurile si dai pe optiunea de a face clipul mai lent cum vrei tu, cam atat poti sa faci. Peace♥️

| exDedexe explică (pentru Mariu0699):

Mulțumesc mult ❤️

2 răspunsuri:
| Bogdan70001 a răspuns:

Lol asta nu-i o problema. Functiile camerei vin de aplicatia camerei in sine.Adica daca aplicatia de camera pusa pe Huawei P Smart nu suporta slow-motion iti descarci tu o camera de pe net care are functia asta (o sa gasesti doar Gmod)
De ex eu am Xiaomi Redmi 4X, aplicatia de pe ROM-ul lui original (MIUI Camera) suporta, cand am luat alt ROM care venea cu alta camera unele functii nu mai erau si luam eu un GCAM MOd de pe net care avea