| AnonimaPISY a întrebat:

Buna, eu as vrea sa imi cumpar un telefon J4 si nu prea stiu multe despre el, voi ce parere aveti despre cest telefon? Merita cumparat?

Răspuns Câştigător
| Mitzu144 a răspuns:

După părerea mea telefonul Samsung j4 plus este un telefon toate bun la pretul pe care il are (650 lei).
Are destulă memorie interna (32GB), ecran de 6 inch si o cameră buna.
După ceva timp o sa înceapă să meargă mai greu ca toate telefoanele dar in rest e bun.

5 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

O castană mare.
Nu merită banii la caracteristicile sale.

| Mitzu144 a răspuns:

Nu l-am cumparat, il are un prieten.
La pretul pe care il are, are specificații bune.
Merge si fara senzor de amprenta, stai linistit.

| Bogdan70001 a răspuns (pentru Mitzu144):

BAAA CE SPECIFICATII BUNE ESTI NEBUN LA CAP?

Pune-l ma pe langa un Xiaomi Redmi 4X si9 daca tu gasesti la parlitul ala de J4 UN SINGUR AVANTAJ fata de Redmi 4X imi dau cu ciocanul in monitor.
Redmi 4X la acelasi pret este si de 2 ori mai bun, are si o amprenta care raspunde aproape instant si actualizat la zi alaturi de flagship-urile Xiaomi

PS La Xiaomi nu-i ca la Samsung, lanseaza un update care o a vina decat pe telefonale de la 2.000 lei in sus, la Xiaomi pai cand apare un update daca vezi lista cu toate telefoanele care-l primesc te ia cu rau.

| Mitzu144 a răspuns (pentru Bogdan70001):

Înafară de amprenta si bateria care ține mai mult, mai are ceva in plus Xiaomi Redmi 4X?
J4 plus are mai multa memorie interna, Android mai nou si ecran mai mare.