| Lorena6879 a întrebat:

Bună, ieri mi-am reîncărcat nu ul de telefon cu 5 € din aplicația Raiffeisen BANK. ieri am avut internet și minute, dar azi nu le am, am 0€ activ în cont. Cum asa? Care poate sa fie problema?

4 răspunsuri:
| Yuoia a răspuns:

Ai folosit creditul? S-a consumat repede.
Transforma creditul intr-o optiune cu minute si gb pentru internet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cumva ai facut prostia si nu ti-ai activat nici o optiune asa ca ti-a mancat tot creditul? Chiar daca aveai o optiune care se activeaza automat, daca nu ai credit la momentul reactivari sau era deja activa nu se va reactiva dupa ce reincarci, trebuie sa o reactivezi manual. Tariful de internet fara o optiune activa este de 0, 05 euro per MB si per minut, care se duc imediat daca de exemplu te uiti pe Youtube iar in 20 de minute vorbite consumi 1 euro. Asta in Orange dar este posibil sa fie asemanator si in celelalte retele.

| Lorena6879 explică (pentru anonim_4396):

Am consumat creditul. Nu am știut ca l-am consumat, dar am rezolvat problema

| REMiXPaLTaLK a răspuns:

In ce retea e numarul tau Lorena, in ORANGE, VODAFONE, etc?