| GSMH a întrebat:

M-am gândit sa îmi iau un Iphone 6 și nu mă pot hotărî între față alba sau neagră.
Voi ce îmi sugerați?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu, alege-ti ce iti doresti! Mi-e imi place mai mult culoarea alba. Contrasteaza bine cu ecranul. laughing) Oricum decizia e a ta. Uita-te la ambele modele si ia-l pe cel care ti se pare cel mai frumos.

| N3OX a răspuns:

Eu iti sugerez fata neagra deorece in caz de patare se ia ma usor si nu este vizibil. In orice caz, cumpara o husa de protectie.