| brokxy a întrebat:

Mi-a venit factura la internet mai mare, inainte aveam 99 de lei sau 103 acum mi-a venit 120. Care poate fi cauza? S-au majorat preturile la internet? (pe abonament, cartela Telekom am)

7 răspunsuri:
| brokxy explică:

Plus ca merge netul si prost incet ca naiba si se tot opreste mai si majoreaza pretul astia!

| Nemessys a răspuns (pentru brokxy):

Eu zic sa lasi internetul de 100 de lei de la telekom care oricum este slab si sa te muti la digi cu 30 de lei pe luna, sau 35 pentru 1000MB/s.

| brokxy explică (pentru Nemessys):

Digi are nelimitat?

| mgtow a răspuns (pentru brokxy):

E fibra optica fara limita

| Anonimulantisocial17 a răspuns:

Bagti internet prin fibra optica adica router nu cartela platesti 30 de lei pe luna net nelimitat si pentru cartela ca sa poti suna reincarcati prepay cartela de 5 euro de la Orange

| Anonimulantisocial17 a răspuns (pentru Anonimulantisocial17):

Internet prin fibra optica de la digi 30 lei si
cartela Orange prepay reincarcabila pe care sa o incarci cu 5 euro pe luna cea mai buna alegere

| Manciu_Emil_1976 a răspuns (pentru Anonimulantisocial17):

Prepay cu 5 euro., dacă DOAR Orange are semnal acolo, ar fi "cea mai bună alegere". Eu cu 7 euro vorbesc aproape 3 luni la Telekom.