| Ficioru_Denis_1989 a întrebat:

Buna!
Mi-am pierdut cartela si vreau sa o recuperez!
Vreau detalii cum pot face asta.
Sunt in uk si nu am cum sa merg acasa sa o recuperez.
Numarul de la cartela pierduta 0755785560
O pot face aici in uk ori pot trimite pe mama sa rezolve?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dar tu unde ai pierdut-o? In UK? Iti iei alta cartela din Anglia (Lebara sau Lyca), daca ai telefonul unlocked, iar in tara o trimiti pe maica-ta sa-ti ia alta cartela. Si cand vii acasa ti-o da ea.

| darkangel9521 a răspuns:

E destul de usor mergi la un Orange shop si spui ca ti-ai pierdut cartela ii spui nr de telefon si o sa-ti dea o noua cartela cu acelasi nr. este posibil sa intrebe de ultimul nr care te-a apelat pe acea cartela. repet ESTE POSIBIL nu neaparat.

| darrio2007 a răspuns (pentru darkangel9521):

Este in uk.

| darkangel9521 a răspuns (pentru darrio2007):

Dar are mama in tara. daca citeai mai bine vedeai.

| darrio2007 a răspuns (pentru darkangel9521):

Stai linistit ca am citit bine.