| layla123 a întrebat:

-buna
-sa trecem la subiect eu am un telefon care e adus din Germania il am de ceva timp si im s-a disctrus putin mufa in sensul ca iese din telefon dar cand o bagam inapoi telefonu incarca acum nu mai incarca nu stiu ce sa fac am incercat sa schimb incarcatorul dar nimic,, la reparatie nu ma pot duce cu el pentru ca am cautat si nu am gasit nici carcasa in Romania ( rog seriozitate, scuza-ti categoria ) este urgent
funda

3 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Schimbi telefonul cu totu, ce atata probleme

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Carcasa nu are legatura cu functionarea telefonului.Verifica intai incarcatorul, daca mai este bun. Abia apoi mergi la un service.

| oneofkind a răspuns:

Nu ai garantie la el?