| RaluuxD a întrebat:

Am nevoie mare mare de ajutorul vostru! Am un Samsung Galaxy Y - am pus in joaca o parola destul de ciudata.Stiam sigur care e.Si zice ca nu e buna.Ce sa fac? Va rog mult ajutati`ma! Funda si vot si ce vreti voi

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posteaza unde trebuie.Ce legatura au telefoanele cu Dragoste si sex?

| RaluuxD explică (pentru anonim_4396):

Am zis scuze de categorie....Si e cea mai ''populata'' x_X

| TrooololololololoJR a răspuns:

Intra pe recovery mode si dai reset software si o sa-l ai ca la inceput

| RaluuxD explică:

POATE SUNT MAI grea de caplaughing dar unde e recovery mode?